powyżej 175 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski V Runda - Oborniki, 6 sierpnia 2006
Władysław Knap
Waldemar Iracki
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

13

30:28.538

25

2

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

13

32:05.619

+1:37.081

22

3

5

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

13

32:25.313

+1:56.775

20

4

61

Mater Viteslav

13

32:29.206

+2:00.668

18

5

37

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

12

30:34.387

+1 okr.

16

6

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

12

31:29.782

+1 okr.

15

7

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

12

32:17.124

+1 okr.

14

8

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

12

32:22.089

+1 okr.

13

9

73

Aleksander Sazanovetz

Białoruś

Yamaha

12

32:43.860

+1 okr.

12

10

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

Honda

12

33:13.209

+1 okr.

11

11

9

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

11

30:56.044

+2 okr.

10

12

20

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

11

31:52.448

+2 okr.

9

13

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

11

33:08.458

+2 okr.

8

14

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

11

33:18.476

+2 okr.

7

15

90

Artur Borowczak

WKM Wschowa

Yamaha

10

31:09.191

+3 okr.

6

16

153

Bohdan Róźicka

10

31:45.992

+3 okr.

5

17

66

Kornel Babilec

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

30:31.563

+6 okr.

4

18

16

Piotr Szubert

LKS Jastrząb Lipno

Honda

7

30:39.588

+6 okr.

3

NU

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

Yamaha

5

15:48.497

+8 okr.

2

NU

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

KTM

4

20:16.842

+9 okr.

1

NU

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

3

9:10.865

+10 okr.

NU

79

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

Yamaha

1

2:35.971

+12 okr.

NU

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Suzuki

0

18.042

+13 okr.

NS

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

NS

17

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

NS

29

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

NS

60

Robert Jaromin

WKM Wschowa

Yamaha