125 cc Junior - Trening dowolny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski VI Runda - Wschowa, 20 sierpnia 2006
Andrzej Rencz
Krzysztof Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

3

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

KTM

6

2:07.955

5

2

5

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

9

2:08.822

+0.867

4

3

100

Steven Bolkow

Niemcy

Yamaha

6

2:09.831

+1.876

3

4

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Honda

9

2:09.918

+1.963

8

5

8

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

8

2:10.434

+2.479

6

6

10

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

8

2:10.551

+2.596

7

7

7

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM Leo Vince

8

2:11.559

+3.604

7

8

11

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

9

2:16.446

+8.491

7

9

120

Alexander Fiedler

Niemcy

9

2:17.358

+9.403

7

10

29

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:18.652

+10.697

7

11

51

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

6

2:19.118

+11.163

3

12

34

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:20.287

+12.332

5

13

81

Marco Dario Sarti

TNT Łomianki

Yamaha

9

2:20.674

+12.719

4

14

25

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

2

2:21.515

+13.560

1

15

20

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

7

2:21.951

+13.996

7

16

122

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

3

2:22.581

+14.626

2

17

50

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

8

2:23.000

+15.045

2

18

66

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

5

2:23.000

+15.045

3

19

63

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

8

2:24.430

+16.475

3

20

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

7

2:24.629

+16.674

7

21

64

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

KTM

3

2:25.062

+17.107

3

22

27

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

8

2:25.135

+17.180

7

23

60

Wojciech Ilkiewicz

A. Łódzki

KTM

8

2:25.876

+17.921

6

24

83

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

8

2:27.307

+19.352

8

25

61

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

8

2:30.059

+22.104

6

26

31

Tomasz Jusiak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

3

2:30.097

+22.142

3

27

119

Karol Kruczyk

KM Ostrołęka

KTM

7

2:30.306

+22.351

4

28

107

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

Honda

8

2:31.701

+23.746

7

29

23

Przemysław Skrzyniarz

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

2

2:32.775

+24.820

2

30

9

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

1

8:51.667

+6:43.712

1