125 cc Junior - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski VI Runda - Wschowa, 20 sierpnia 2006
Andrzej Rencz
Krzysztof Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

100

Steven Bolkow

Niemcy

Yamaha

5

2:02.502

5

2

5

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:03.689

+1.187

7

3

3

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

KTM

6

2:05.639

+3.137

5

4

10

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

7

2:06.240

+3.738

5

5

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

7

2:06.320

+3.818

4

6

7

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM Leo Vince

8

2:07.526

+5.024

5

7

8

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

8

2:07.723

+5.221

2

8

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Honda

8

2:08.075

+5.573

2

9

51

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

7

2:08.985

+6.483

5

10

25

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

8

2:09.676

+7.174

4

11

11

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

9

2:10.051

+7.549

9

12

9

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

6

2:10.493

+7.991

2

13

120

Alexander Fiedler

Niemcy

Suzuki

8

2:10.788

+8.286

6

14

122

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

2:11.413

+8.911

2

15

66

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

KTM

7

2:13.239

+10.737

2

16

20

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

6

2:13.334

+10.832

5

17

81

Marco Dario Sarti

TNT Łomianki

Yamaha

9

2:15.466

+12.964

4

18

29

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:15.513

+13.011

6

19

34

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:16.203

+13.701

7

20

50

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

8

2:17.792

+15.290

2

21

27

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

8

2:18.966

+16.464

5

22

83

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

8

2:19.088

+16.586

6

23

31

Tomasz Jusiak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:19.146

+16.644

6

24

64

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

KTM

3

2:20.501

+17.999

1

25

119

Karol Kruczyk

KM Ostrołęka

KTM

6

2:22.685

+20.183

3

26

60

Wojciech Ilkiewicz

A. Łódzki

KTM

8

2:23.898

+21.396

6

27

61

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

8

2:25.708

+23.206

7

28

63

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

1

2:26.246

+23.744

1

29

107

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

Honda

8

2:29.425

+26.923

4