125 cc Junior - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski VI Runda - Wschowa, 20 sierpnia 2006
Andrzej Rencz
Krzysztof Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

100

Steven Bolkow

Niemcy

Yamaha

12

25:50.960

25

2

5

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

12

25:52.545

+1.585

22

3

3

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

KTM

12

25:59.078

+8.118

20

4

10

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

12

27:00.587

+1:09.627

18

5

25

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

12

27:16.924

+1:25.964

16

6

51

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

12

27:18.502

+1:27.542

15

7

7

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM Leo Vince

12

27:28.753

+1:37.793

14

8

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Honda

12

27:33.208

+1:42.248

13

9

120

Alexander Fiedler

Niemcy

Suzuki

12

27:47.756

+1:56.796

12

10

9

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

12

27:53.818

+2:02.858

11

11

63

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

11

26:16.693

+1 okr.

10

12

8

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

11

26:53.602

+1 okr.

9

13

31

Tomasz Jusiak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

27:06.059

+1 okr.

8

14

66

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

KTM

11

27:11.528

+1 okr.

7

15

50

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

11

27:14.202

+1 okr.

6

16

27

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

11

27:17.670

+1 okr.

5

17

83

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

11

27:28.153

+1 okr.

4

18

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

11

27:37.781

+1 okr.

3

19

119

Karol Kruczyk

KM Ostrołęka

KTM

11

28:01.605

+1 okr.

2

20

81

Marco Dario Sarti

TNT Łomianki

Yamaha

11

28:04.203

+1 okr.

1

21

107

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

Honda

11

28:04.220

+1 okr.

22

60

Wojciech Ilkiewicz

A. Łódzki

KTM

10

25:52.862

+2 okr.

23

61

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

10

26:21.868

+2 okr.

NU

64

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

KTM

8

19:58.390

+4 okr.

NU

34

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

5

12:13.526

+7 okr.

NU

122

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

12:15.107

+7 okr.

NU

11

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

2

4:45.129

+10 okr.

NU

20

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

+12 okr.

NU

29

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

+12 okr.

NS

23

Przemysław Skrzyniarz

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha