125 cc Junior - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski VI Runda - Wschowa, 20 sierpnia 2006
Andrzej Rencz
Krzysztof Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

100

Steven Bolkow

Niemcy

Yamaha

12

25:36.096

25

2

5

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

12

25:41.473

22

3

3

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

KTM

12

26:14.698

20

4

7

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM Leo Vince

12

26:35.686

18

5

8

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

12

26:40.997

16

6

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Honda

12

26:42.607

15

7

10

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

12

27:21.577

14

8

25

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

12

27:22.542

13

9

120

Alexander Fiedler

Niemcy

Suzuki

12

27:23.040

12

10

66

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

KTM

12

27:47.490

11

11

9

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

12

27:51.327

10

12

51

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

11

25:45.393

9

13

122

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

11

25:52.299

8

14

81

Marco Dario Sarti

TNT Łomianki

Yamaha

11

26:07.254

7

15

29

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

26:19.834

6

16

50

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

11

26:26.539

5

17

27

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

11

26:27.117

4

18

63

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

11

26:28.983

3

19

34

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

26:34.376

2

20

20

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

11

27:07.539

1

21

31

Tomasz Jusiak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

27:10.176

22

60

Wojciech Ilkiewicz

A. Łódzki

KTM

11

27:16.854

23

83

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

11

27:31.301

24

61

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

11

27:40.826

25

119

Karol Kruczyk

KM Ostrołęka

KTM

11

27:58.559

26

107

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

Honda

11

28:11.506

27

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

10

28:06.550

NU

64

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

KTM

6

15:17.720

NS

11

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

NS

23

Przemysław Skrzyniarz

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha