powyżej 175 cc - Trening dowolny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski VI Runda - Wschowa, 20 sierpnia 2006
Andrzej Rencz
Krzysztof Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

8

2:01.994

7

2

89

Iiri Hendrych

Czechy

Suzuki

7

2:03.430

2

3

112

Tomi Wolff

Niemcy

9

2:04.003

3

4

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

6

2:04.616

5

5

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

9

2:05.945

2

6

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

6

2:06.415

5

7

79

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

Yamaha

8

2:06.419

8

8

5

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

9

2:06.598

8

9

60

Robert Jaromin

WKM Wschowa

Yamaha

7

2:07.940

6

10

190

Stefan Schulzendorf

Niemcy

7

2:08.682

7

11

37

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

4

2:08.961

4

12

9

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

9

2:09.164

3

13

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

Honda

5

2:09.677

3

14

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

KTM

9

2:12.619

2

15

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

9

2:16.021

5

16

53

Marcin Purtak

AP Głogów

Honda

6

2:16.667

3

17

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

8

2:16.774

4

18

17

Artur Borowczak

WKM Wschowa

Yamaha

8

2:17.297

6

19

29

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

7

2:18.594

3

20

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Suzuki

6

2:19.463

6

21

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

9

2:19.473

7

22

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

8

2:19.474

3

23

20

Filip Chlewiński

MK Lidzbark Warmiński

Honda

9

2:20.532

6

24

90

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

8

2:21.268

3

25

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

Yamaha

4

2:22.836

2

26

85

Ryszard Krzemień

TNT Łomianki

8

2:23.645

5

27

44

Andrzej Gruntowski

A. Opolski

Yamaha

8

2:25.187

3

28

134

Arno Hansen

Niemcy

8

2:25.453

8

29

66

Kornel Babilec

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

2:29.335

3

30

81

Michał Ficoń

KM Warszawa

KTM

8

2:30.247

2

31

16

Piotr Szubert

LKS Jastrząb Lipno

Honda

1

2:31.425

1