powyżej 175 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski VI Runda - Wschowa, 20 sierpnia 2006
Andrzej Rencz
Krzysztof Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

7

2:00.154

4

2

112

Tomi Wolff

Niemcy

Suzuki

8

2:01.751

4

3

79

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

Yamaha

7

2:01.860

5

4

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

9

2:02.658

3

5

89

Iiri Hendrych

Czechy

Suzuki

6

2:03.002

2

6

9

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

8

2:03.870

2

7

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

7

2:04.591

4

8

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

4

2:05.558

2

9

60

Robert Jaromin

WKM Wschowa

Yamaha

9

2:05.647

3

10

5

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:05.822

2

11

190

Stefan Schulzendorf

Niemcy

Suzuki

8

2:05.916

5

12

37

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

8

2:07.622

7

13

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

Honda

8

2:07.750

3

14

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

KTM

7

2:08.729

2

15

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

8

2:10.322

5

16

17

Artur Borowczak

WKM Wschowa

Yamaha

7

2:12.474

7

17

29

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

8

2:13.345

2

18

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

8

2:13.493

8

19

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

Yamaha

7

2:14.264

2

20

20

Filip Chlewiński

MK Lidzbark Warmiński

Honda

9

2:14.376

3

21

53

Marcin Purtak

AP Głogów

Honda

5

2:15.172

3

22

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

7

2:15.335

2

23

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

9

2:15.805

3

24

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Suzuki

6

2:16.383

2

25

90

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

7

2:18.583

1

26

81

Michał Ficoń

KM Warszawa

KTM

7

2:18.840

2

27

134

Arno Hansen

Niemcy

Yamaha

6

2:19.510

6

28

44

Andrzej Gruntowski

A. Opolski

Yamaha

6

2:20.501

1

29

85

Ryszard Krzemień

TNT Łomianki

Yamaha

8

2:21.055

2

30

66

Kornel Babilec

Motoklub Olsztyn

Yamaha

4

2:23.280

2