powyżej 175 cc - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski VI Runda - Wschowa, 20 sierpnia 2006
Andrzej Rencz
Krzysztof Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

15

31:17.859

25

2

112

Tomi Wolff

Niemcy

Suzuki

15

31:56.738

+38.879

22

3

5

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

15

32:38.547

+1:20.688

20

4

60

Robert Jaromin

WKM Wschowa

Yamaha

15

32:40.253

+1:22.394

18

5

79

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

Yamaha

15

32:41.050

+1:23.191

16

6

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

15

32:53.028

+1:35.169

15

7

89

Iiri Hendrych

Czechy

Suzuki

15

33:03.079

+1:45.220

14

8

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

15

33:06.401

+1:48.542

13

9

190

Stefan Schulzendorf

Niemcy

Suzuki

15

33:09.049

+1:51.190

12

10

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

Honda

14

31:19.624

+1 okr.

11

11

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

14

31:26.070

+1 okr.

10

12

37

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

14

31:30.024

+1 okr.

9

13

9

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

14

31:54.664

+1 okr.

8

14

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

KTM

14

32:29.277

+1 okr.

7

15

17

Artur Borowczak

WKM Wschowa

Yamaha

14

33:40.333

+1 okr.

6

16

29

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

14

33:53.284

+1 okr.

5

17

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

13

31:23.421

+2 okr.

4

18

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

13

31:35.841

+2 okr.

3

19

90

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

13

31:51.781

+2 okr.

2

20

20

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

13

31:56.269

+2 okr.

1

21

81

Michał Ficoń

KM Warszawa

KTM

13

32:11.639

+2 okr.

22

85

Ryszard Krzemień

TNT Łomianki

Yamaha

13

32:50.294

+2 okr.

23

134

Arno Hansen

Niemcy

Yamaha

13

32:56.192

+2 okr.

24

66

Kornel Babilec

Motoklub Olsztyn

Yamaha

12

31:37.664

+3 okr.

25

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Suzuki

12

32:04.591

+3 okr.

NU

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

Yamaha

3

7:18.784

+12 okr.

NU

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

1

2:46.723

+14 okr.