powyżej 175 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski VI Runda - Wschowa, 20 sierpnia 2006
Andrzej Rencz
Krzysztof Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

14

29:39.264

25

2

112

Tomi Wolff

Niemcy

Suzuki

14

29:52.386

+13.122

22

3

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

14

30:05.654

+26.390

20

4

89

Iiri Hendrych

Czechy

Suzuki

14

30:17.799

+38.535

18

5

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

14

30:27.559

+48.295

16

6

5

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

14

30:35.539

+56.275

15

7

79

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

Yamaha

14

30:37.454

+58.190

14

8

190

Stefan Schulzendorf

Niemcy

Suzuki

14

30:38.114

+58.850

13

9

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

14

30:39.151

+59.887

12

10

60

Robert Jaromin

WKM Wschowa

Yamaha

14

30:58.914

+1:19.650

11

11

37

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

14

31:02.789

+1:23.525

10

12

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

Honda

14

31:37.589

+1:58.325

9

13

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

13

29:43.692

+1 okr.

8

14

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

KTM

13

30:04.323

+1 okr.

7

15

9

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

13

30:13.545

+1 okr.

6

16

17

Artur Borowczak

WKM Wschowa

Yamaha

13

30:37.133

+1 okr.

5

17

20

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

13

30:52.007

+1 okr.

4

18

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha I

13

30:59.268

+1 okr.

3

19

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

13

31:25.506

+1 okr.

2

20

29

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

13

31:28.355

+1 okr.

1

21

90

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

13

31:42.724

+1 okr.

22

85

Ryszard Krzemień

TNT Łomianki

Yamaha

13

31:56.612

+1 okr.

23

81

Michał Ficoń

KM Warszawa

KTM

13

32:12.514

+1 okr.

24

44

Andrzej Gruntowski

A. Opolski

Yamaha

12

30:03.441

+2 okr.

25

134

Arno Hansen

Niemcy

Yamaha

12

30:14.288

+2 okr.

26

66

Kornel Babilec

Motoklub Olsztyn

Yamaha

12

30:45.692

+2 okr.

NU

53

Marcin Purtak

AP Głogów

Honda

8

19:19.432

+6 okr.

NU

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Suzuki

3

7:41.471

+11 okr.

NU

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

Yamaha

12

28:36.265

+2 okr.