80 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski VII Runda - Lidzbark Warmiński, 24 września 2006
Leopold Stypa
Antoni Minkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

5

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

1:59.857

4

2

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

8

2:00.286

8

3

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

5

2:01.548

2

4

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:02.738

4

5

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

8

2:04.053

8

6

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:05.693

8

7

18

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

KTM

6

2:06.674

4

8

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:07.445

8

9

68

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Honda

3

2:10.011

3

10

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

6

2:12.429

6

11

24

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

8

2:15.965

6

12

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

8

2:17.664

3

13

35

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Kawasaki

6

2:18.126

6

14

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

6

2:18.742

3

15

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

8

2:19.985

8

16

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

8

2:20.247

8

17

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

7

2:25.386

6

18

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:25.391

3

19

38

Eryk Gębicki

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

7

2:25.915

4

20

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

4

2:28.528

3

21

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:28.682

4

22

66

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

6

2:29.014

3

23

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

7

2:29.153

5

24

37

Karol Pikulski

Motoklub Reszel

Yamaha

6

2:29.314

3

25

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

6

2:30.164

3

26

56

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

7

2:32.805

3

27

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:34.708

3

28

26

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:37.683

3

29

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

6

2:43.374

2

30

71

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

KTM

5

3:07.707

2