80 cc - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski VII Runda - Lidzbark Warmiński, 24 września 2006
Leopold Stypa
Antoni Minkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

5

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

10

20:48.134

25

2

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

10

20:51.250

22

3

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

21:00.951

20

4

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

10

21:36.251

18

5

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

21:49.336

16

6

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

10

23:01.113

15

7

24

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

21:03.743

14

8

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

21:13.400

13

9

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

9

21:56.622

12

10

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

21:58.674

11

11

68

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Honda

9

22:14.838

10

12

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

9

22:32.229

9

13

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

9

22:37.250

8

14

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

9

22:43.847

7

15

38

Eryk Gębicki

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

9

22:47.338

6

16

26

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

22:57.481

5

17

56

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

23:03.500

4

18

35

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Kawasaki

9

23:20.172

3

19

66

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

9

23:22.870

2

20

37

Karol Pikulski

Motoklub Reszel

Yamaha

9

23:23.560

1

21

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

21:07.057

22

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

8

22:23.858

23

71

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

KTM

8

23:40.858

NU

18

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

KTM

5

11:20.110

NU

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

1

5:31.248

WK

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

10

22:38.800