80 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski VII Runda - Lidzbark Warmiński, 24 września 2006
Leopold Stypa
Antoni Minkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

5

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

10

20:06.903

25

2

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

10

20:31.642

22

3

18

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

KTM

10

21:01.712

20

4

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

10

21:06.740

18

5

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

21:28.830

16

6

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

9

20:31.334

15

7

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

20:36.962

14

8

24

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

20:39.208

13

9

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

9

20:39.630

12

10

35

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Kawasaki

9

20:51.580

11

11

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

21:32.835

10

12

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

9

21:36.305

9

13

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

9

21:38.810

8

14

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

9

21:44.718

7

15

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

9

22:17.463

6

16

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

22:21.974

5

17

38

Eryk Gębicki

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

9

22:28.840

4

18

37

Karol Pikulski

Motoklub Reszel

Yamaha

9

23:00.842

3

19

56

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

8

20:14.095

2

20

66

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

20:21.238

1

21

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

20:29.752

22

26

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

20:35.931

23

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

8

22:49.103

24

71

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

KTM

7

20:45.140

NU

68

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Honda

6

12:48.825

NU

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

5

10:14.781

NU

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

4

8:26.111

NU

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

3

7:42.443

NU

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

3

11:03.457