80 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Zespołowe Mistrzostwa Polski - Olsztyn, 7 października 2006
Marian Zupa
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

7

2:23.397

5

2

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

5

2:24.822

+1.425

5

3

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

5

2:24.996

+1.599

4

4

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

5

2:25.992

+2.595

4

5

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:26.279

+2.882

4

6

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

6

2:26.752

+3.355

5

7

68

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Honda

7

2:27.861

+4.464

7

8

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:33.831

+10.434

5

9

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

7

2:34.075

+10.678

6

10

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

8

2:36.579

+13.182

4

11

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

6

2:36.689

+13.292

6

12

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

6

2:41.830

+18.433

5

13

37

Karol Pikulski

Motoklub Reszel

Yamaha

7

2:42.127

+18.730

7

14

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

7

2:43.139

+19.742

5

15

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

6

2:43.256

+19.859

4

16

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

7

2:43.816

+20.419

6

17

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:47.974

+24.577

5

18

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

6

2:48.719

+25.322

2

19

38

Eryk Gębicki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

7

2:49.481

+26.084

7

20

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:50.874

+27.477

4

21

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:52.113

+28.716

4

22

66

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

5

2:53.846

+30.449

3

23

56

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

5

2:54.094

+30.697

4

24

26

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:54.970

+31.573

2

25

71

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

KTM

4

3:07.924

+44.527

3