80 cc - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Zespołowe Mistrzostwa Polski - Olsztyn, 7 października 2006
Marian Zupa
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

9

20:02.534

25

2

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

9

20:30.028

+27.494

22

3

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

9

20:46.254

+43.720

20

4

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

20:55.612

+53.078

18

5

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

21:21.540

+1:19.006

16

6

68

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Honda

9

21:27.576

+1:25.042

15

7

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

22:08.965

+2:06.431

14

8

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

9

22:22.557

+2:20.023

13

9

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

9

22:31.572

+2:29.038

12

10

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

20:11.567

+1 okr.

11

11

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

8

20:50.353

+1 okr.

10

12

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

8

20:57.306

+1 okr.

9

13

26

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

20:58.978

+1 okr.

8

14

37

Karol Pikulski

Motoklub Reszel

Yamaha

8

20:59.907

+1 okr.

7

15

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

21:30.022

+1 okr.

6

16

38

Eryk Gębicki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

8

21:54.844

+1 okr.

5

17

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

22:04.395

+1 okr.

4

18

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

8

22:06.171

+1 okr.

3

19

66

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

22:14.207

+1 okr.

2

20

71

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

KTM

7

21:54.640

+2 okr.

1

NU

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

13:38.819

+4 okr.

NU

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

4

12:55.492

+5 okr.

NU

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

2

4:39.264

+7 okr.

NS

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

NS

56

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki