80 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Zespołowe Mistrzostwa Polski - Olsztyn, 7 października 2006
Marian Zupa
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

9

20:04.780

25

2

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

9

20:06.363

+1.583

22

3

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

21:08.354

+1:03.574

20

4

68

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Honda

9

21:22.313

+1:17.533

18

5

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

21:27.252

+1:22.472

16

6

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

9

21:27.780

+1:23.000

15

7

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

9

22:15.434

+2:10.654

14

8

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

22:21.231

+2:16.451

13

9

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

22:28.319

+2:23.539

12

10

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

8

20:13.596

+1 okr.

11

11

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

20:26.994

+1 okr.

10

12

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

8

20:49.758

+1 okr.

9

13

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

8

20:55.039

+1 okr.

8

14

26

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

20:57.187

+1 okr.

7

15

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

8

21:17.800

+1 okr.

6

16

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

21:29.138

+1 okr.

5

17

66

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

21:53.987

+1 okr.

4

18

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

22:12.817

+1 okr.

3

19

56

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

8

22:27.264

+1 okr.

2

20

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

22:29.553

+1 okr.

1

21

38

Eryk Gębicki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

7

20:40.597

+2 okr.

22

37

Karol Pikulski

Motoklub Reszel

Yamaha

7

21:01.268

+2 okr.

23

71

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

KTM

7

22:29.249

+2 okr.

NU

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

4

10:27.371

+5 okr.

NU

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

+9 okr.