125 cc - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Lidzbark Warmiński, 23 kwietnia 2006
Krzysztof Jancewicz
Antoni Minkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

57

Łukasz Kędzierski

A. Warszawa

13

24:15.303

25

2

11

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

13

24:28.288

+12.985

22

3

13

Karol Kędzierski

A. Warszawa

13

25:42.150

+1:26.847

20

4

29

Miłosz Cieloch

AMK Człuchów

13

25:56.580

+1:41.277

18

5

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

13

26:09.275

+1:53.972

16

6

88

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

12

24:38.072

+1 okr.

15

7

106

Paweł Wizgier

TNT Łomianki

12

24:56.257

+1 okr.

14

8

36

Mariusz Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

12

25:11.188

+1 okr.

13

9

48

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

12

25:33.089

+1 okr.

12

10

93

Marcin Furmańczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

12

25:41.097

+1 okr.

11

11

56

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

12

25:52.930

+1 okr.

10

12

38

Paweł Latarski

AMK Człuchów

11

24:49.339

+2 okr.

9

13

104

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

11

24:53.419

+2 okr.

8

14

108

Sławomir Kreps

SKM Szarak Sochaczew

11

25:02.497

+2 okr.

7

15

81

Marco Dario Sarti

TNT Łomianki

11

25:03.707

+2 okr.

6

16

91

Tomasz Jusiak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

11

25:11.847

+2 okr.

5

17

58

Daniel Bałdyga

Podkowa Łomża

11

25:19.041

+2 okr.

4

18

50

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

11

25:22.054

+2 okr.

3

19

103

Rafał Kiczko

KM Quercus

11

25:39.206

+2 okr.

2

20

77

Dominik Winckiewicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

11

25:41.497

+2 okr.

1

21

84

Tomasz Żulewski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

11

25:45.048

+2 okr.

22

119

Karol Kruczyk

KM Ostrołęka

11

25:50.584

+2 okr.

23

105

Krystian Białka

UKS Wiraż Cieszyn

10

22:35.409

+3 okr.

24

85

Zbigniew Konopiński

KM Warszawa

10

24:33.337

+3 okr.

25

86

Maciej Dominiak

KM Warszawa

10

24:37.460

+3 okr.

26

82

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

10

24:37.613

+3 okr.

27

51

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

10

24:49.121

+3 okr.

28

101

Dariusz Łoboda

A. Warszawa

10

25:18.327

+3 okr.

29

83

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

10

26:25.878

+3 okr.

30

49

Michał Dzik

AMK Człuchów

9

24:21.877

+4 okr.

31

102

Zbigniew Radzikowski

A. Warszawa

9

26:27.074

+4 okr.

32

79

Daniel Targos

Motoklub Olsztyn

6

15:42.901

+7 okr.

33

90

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

3

6:09.540

+10 okr.

34

100

Arkadiusz Janicki

KM Warszawa

2

7:24.669

+11 okr.