125 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Lidzbark Warmiński, 23 kwietnia 2006
Krzysztof Jancewicz
Antoni Minkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

13

Karol Kędzierski

A. Warszawa

13

23:51.500

25

2

57

Łukasz Kędzierski

A. Warszawa

13

24:07.944

22

3

11

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

13

24:30.243

20

4

106

Paweł Wizgier

TNT Łomianki

13

24:58.920

18

5

29

Miłosz Cieloch

AMK Człuchów

13

25:11.546

16

6

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

13

25:19.202

15

7

88

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

13

25:53.491

14

8

36

Mariusz Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

12

24:32.223

13

9

48

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

12

24:37.753

12

10

56

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

12

25:11.143

11

11

50

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

12

25:24.908

10

12

93

Marcin Furmańczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

12

25:36.214

9

13

90

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

12

25:47.957

8

14

81

Marco Dario Sarti

TNT Łomianki

12

25:57.579

7

15

49

Michał Dzik

AMK Człuchów

11

24:07.108

6

16

100

Arkadiusz Janicki

KM Warszawa

11

24:10.206

5

17

38

Paweł Latarski

AMK Człuchów

11

24:10.856

4

18

91

Tomasz Jusiak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

11

24:24.609

3

19

119

Karol Kruczyk

KM Ostrołęka

11

24:33.873

2

20

84

Tomasz Żulewski

MK Lidzbark Warmiński

11

24:47.448

1

21

105

Krystian Białka

UKS Wiraż Cieszyn

11

24:55.941

22

77

Dominik Winckiewicz

MK Lidzbark Warmiński

11

25:10.427

23

83

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

11

25:27.360

24

85

Zbigniew Konopiński

KM Warszawa

11

25:29.354

25

58

Daniel Bałdyga

Podkowa Łomża

11

25:39.750

26

102

Zbigniew Radzikowski

A. Warszawa

11

25:45.566

27

86

Maciej Dominiak

KM Warszawa

11

25:50.685

28

51

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

11

26:02.672

29

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

10

19:02.804

30

101

Dariusz Łoboda

A. Warszawa

10

24:01.303

31

82

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

10

25:00.106

32

104

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

9

18:57.281

33

99

Wojciech Szubert

KM Warszawa

9

24:43.312

34

96

Piotr Nadulski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

13:05.572

35

122

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

6

19:07.957

36

108

Sławomir Kreps

SKM Szarak Sochaczew

5

12:24.041

37

103

Rafał Kiczko

KM Quercus

5

26:22.923

38

95

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

3

6:08.152