80 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Lidzbark Warmiński, 23 kwietnia 2006
Krzysztof Jancewicz
Antoni Minkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

7

2:05.096

3

2

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:06.474

+1.378

6

3

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

6

2:06.833

+1.737

2

4

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

6

2:07.471

+2.375

5

5

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:08.594

+3.498

4

6

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:13.671

+8.575

2

7

18

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

6

2:16.000

+10.904

3

8

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

7

2:16.342

+11.246

6

9

40

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

5

2:17.532

+12.436

4

10

31

Patryk Łomżyński

Motoklub Olsztyn

6

2:20.207

+15.111

4

11

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

4

2:21.316

+16.220

3

12

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

6

2:25.349

+20.253

2

13

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

6

2:26.062

+20.966

1

14

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

5

2:28.292

+23.196

2

15

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

3

2:28.563

+23.467

2

16

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

6

2:28.652

+23.556

4

17

37

Karol Pikulski

Motoklub Reszel

6

2:28.728

+23.632

6

18

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

5

2:29.942

+24.846

4

19

38

Eryk Gębicki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

4

2:32.154

+27.058

2

20

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

5

2:33.406

+28.310

3

21

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

6

2:38.937

+33.841

6

22

64

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

5

2:39.488

+34.392

2

23

54

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

3

2:41.931

+36.835

1

24

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

4

2:43.861

+38.765

2

25

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

5

2:45.190

+40.094

4

26

33

Bartosz Nowacki

WKM Wizamor Więcbork

5

2:50.160

+45.064

4

27

52

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

4

2:56.514

+51.418

1

28

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

4

3:01.119

+56.023

4

29

55

Karol Albin

Motoklub Olsztyn

3

3:10.391

+1:05.295

2

30

82

Konrad Hankus

KM Wisła Chełmno

2

3:58.682

+1:53.586

1

31

56

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

1

4:35.791

+2:30.695

1