80 cc - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Lidzbark Warmiński, 23 kwietnia 2006
Krzysztof Jancewicz
Antoni Minkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

9

19:23.785

25

2

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

9

19:28.678

+4.893

22

3

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

9

20:23.868

+1:00.083

20

4

40

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

9

20:31.759

+1:07.974

18

5

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

9

20:33.150

+1:09.365

16

6

18

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

9

20:50.725

+1:26.940

15

7

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

9

20:57.011

+1:33.226

14

8

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

9

21:02.232

+1:38.447

13

9

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

9

21:49.142

+2:25.357

12

10

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

8

19:29.600

+1 okr.

11

11

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

8

19:36.790

+1 okr.

10

12

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

20:11.465

+1 okr.

9

13

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

8

20:21.737

+1 okr.

8

14

38

Eryk Gębicki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

8

20:30.792

+1 okr.

7

15

31

Patryk Łomżyński

Motoklub Olsztyn

8

21:06.818

+1 okr.

6

16

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

8

21:26.861

+1 okr.

5

17

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

7

19:24.755

+2 okr.

4

18

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

7

19:30.522

+2 okr.

3

19

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

7

19:55.960

+2 okr.

2

20

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

7

20:03.994

+2 okr.

1

21

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

7

20:27.091

+2 okr.

22

56

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

7

20:40.364

+2 okr.

23

52

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

7

20:44.212

+2 okr.

24

37

Karol Pikulski

Motoklub Reszel

7

20:51.474

+2 okr.

25

64

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

7

21:12.022

+2 okr.

26

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

7

21:16.086

+2 okr.

27

33

Bartosz Nowacki

WKM Wizamor Więcbork

7

21:54.196

+2 okr.

28

82

Konrad Hankus

KM Wisła Chełmno

6

22:08.318

+3 okr.

29

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

2

4:53.140

+7 okr.

30

54

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

2

5:33.366

+7 okr.