powyżej 175 cc - Trening dowolny

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Lidzbark Warmiński, 23 kwietnia 2006
Krzysztof Jancewicz
Antoni Minkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

21

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

7

1:53.385

4

2

6

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

6

1:55.628

+2.243

2

3

12

Mirosław Kowalski

WKM Wizamor Więcbork

5

1:55.873

+2.488

3

4

73

Aleksander Sazanovetz

Białoruś

3

1:59.424

+6.039

3

5

14

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:01.185

+7.800

3

6

20

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

5

2:01.643

+8.258

5

7

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

4

2:01.771

+8.386

2

8

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

5

2:01.835

+8.450

2

9

8

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

3

2:01.929

+8.544

2

10

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

3

2:03.036

+9.651

2

11

34

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

6

2:03.672

+10.287

6

12

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

6

2:03.882

+10.497

2

13

32

Wojciech Kuształa

Moto Klub Lidzbark Warmiński

2

2:04.363

+10.978

1

14

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

4

2:05.124

+11.739

4

15

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

6

2:07.756

+14.371

2

16

50

Adam Minkowski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

5

2:11.410

+18.025

1

17

33

Marcin Dutkiewicz

MKO Oborniki

5

2:11.929

+18.544

4

18

45

Wiktor Kuźniewski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

4

2:13.051

+19.666

1

19

53

Marcin Purtak

AP Głogów

4

2:13.322

+19.937

4

20

44

Andrzej Gruntowski

A. Opolski

5

2:14.447

+21.062

2

21

16

Piotr Szubert

LKS Jastrząb Lipno

5

2:14.716

+21.331

1

22

65

Grzegorz Amilianowicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

5

2:14.898

+21.513

2

23

38

Marek Jaskulski

LKS Jastrząb Lipno

5

2:15.409

+22.024

1

24

31

Marek Niepiekło

Moto Klub Lidzbark Warmiński

4

2:15.667

+22.282

1

25

46

Andrzej Szic

A. Opolski

2

2:17.999

+24.614

1

26

56

Waldemar Matyjas

KM Wisła Chełmno

1

2:18.067

+24.682

1

27

35

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

3

2:18.454

+25.069

2

28

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

4

2:20.049

+26.664

1

29

71

Jacek Grabowski

MKO Oborniki

5

2:21.442

+28.057

4

30

72

Jarosław Ziemacki

AMK Człuchów

4

2:22.808

+29.423

2

31

68

Zdzisław Apanowicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

5

2:33.343

+39.958

1

32

75

Piotr Kudela

KM Cross Lublin EkoKlinkier

4

2:33.782

+40.397

1

33

77

Lesław Oczoś

KM Cross Lublin EkoKlinkier

2

2:34.788

+41.403

1

34

40

Zbigniew Radzikowski

A. Warszawa

+-1:53.385