powyżej 175 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Lidzbark Warmiński, 23 kwietnia 2006
Krzysztof Jancewicz
Antoni Minkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

21

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

7

1:46.738

2

2

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

5

1:49.990

+3.252

2

3

12

Mirosław Kowalski

WKM Wizamor Więcbork

6

1:50.819

+4.081

5

4

6

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

7

1:51.109

+4.371

5

5

73

Aleksander Sazanovetz

Białoruś

4

1:52.242

+5.504

1

6

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

7

1:52.673

+5.935

2

7

34

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

7

1:53.693

+6.955

7

8

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

6

1:54.825

+8.087

1

9

14

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

5

1:55.375

+8.637

4

10

20

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

7

1:56.660

+9.922

3

11

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

8

1:57.020

+10.282

1

12

53

Marcin Purtak

AP Głogów

6

1:58.898

+12.160

5

13

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

6

1:59.078

+12.340

2

14

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

6

1:59.806

+13.068

3

15

8

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

6

1:59.814

+13.076

6

16

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

7

1:59.967

+13.229

6

17

32

Wojciech Kuształa

Moto Klub Lidzbark Warmiński

5

2:01.896

+15.158

1

18

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

6

2:02.733

+15.995

5

19

35

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

5

2:02.854

+16.116

2

20

54

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

7

2:03.578

+16.840

3

21

65

Grzegorz Amilianowicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

7

2:04.585

+17.847

1

22

44

Andrzej Gruntowski

A. Opolski

6

2:05.045

+18.307

1

23

16

Piotr Szubert

LKS Jastrząb Lipno

6

2:06.079

+19.341

1

24

50

Adam Minkowski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

6

2:07.217

+20.479

1

25

56

Waldemar Matyjas

KM Wisła Chełmno

4

2:07.580

+20.842

2

26

33

Marcin Dutkiewicz

MKO Oborniki

6

2:08.021

+21.283

3

27

38

Marek Jaskulski

LKS Jastrząb Lipno

3

2:08.749

+22.011

1

28

31

Marek Niepiekło

Moto Klub Lidzbark Warmiński

4

2:09.659

+22.921

1

29

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

5

2:10.612

+23.874

1

30

72

Jarosław Ziemacki

AMK Człuchów

4

2:10.785

+24.047

1

31

45

Wiktor Kuźniewski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

7

2:11.155

+24.417

6

32

46

Andrzej Szic

A. Opolski

5

2:12.197

+25.459

1

33

71

Jacek Grabowski

MKO Oborniki

6

2:12.945

+26.207

2

34

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

5

2:13.409

+26.671

1

35

70

Piotr Ligmanowski

WKM Wizamor Więcbork

5

2:14.931

+28.193

2

36

69

Robert Żochowski

GAMK Gdańsk

4

2:16.222

+29.484

2

37

77

Lesław Oczoś

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:16.469

+29.731

6

38

66

Kornel Babilec

Motoklub Olsztyn

6

2:24.314

+37.576

1

39

75

Piotr Kudela

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:24.980

+38.242

2

40

68

Zdzisław Apanowicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

6

2:34.112

+47.374

2