powyżej 175 cc - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Lidzbark Warmiński, 23 kwietnia 2006
Krzysztof Jancewicz
Antoni Minkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

21

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

13

24:51.577

2

6

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warmiński

13

24:54.291

3

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

13

25:55.588

25

4

12

Mirosław Kowalski

WKM Wizamor Więcbork

13

25:59.245

22

5

14

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

13

26:49.189

20

6

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

12

24:51.862

7

20

Filip Chlewiński

MK Lidzbark Warmiński

12

25:04.606

18

8

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

12

25:15.746

16

9

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

12

25:17.588

15

10

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

12

25:19.837

14

11

8

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

12

25:28.826

12

53

Marcin Purtak

AP Głogów

12

25:40.060

13

13

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

12

25:47.059

12

14

54

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

12

26:04.175

11

15

35

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

12

26:10.799

10

16

65

Grzegorz Amilianowicz

MK Lidzbark Warmiński

12

26:36.417

9

17

73

Aleksander Sazanovetz

Białoruś

12

26:48.393

18

33

Marcin Dutkiewicz

MKO Oborniki

12

26:58.058

8

19

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

12

27:07.103

7

20

16

Piotr Szubert

LKS Jastrząb Lipno

11

24:55.002

6

21

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

11

25:11.285

5

22

44

Andrzej Gruntowski

A. Opolski

11

25:13.835

4

23

50

Adam Minkowski

MK Lidzbark Warmiński

11

25:20.534

3

24

38

Marek Jaskulski

LKS Jastrząb Lipno

11

25:32.720

2

25

56

Waldemar Matyjas

KM Wisła Chełmno

11

26:29.334

1

26

31

Marek Niepiekło

MK Lidzbark Warmiński

11

26:31.250

27

77

Lesław Oczoś

KM Cross Lublin EkoKlinkier

11

26:34.004

28

71

Jacek Grabowski

MKO Oborniki

11

26:37.760

29

45

Wiktor Kuźniewski

MK Lidzbark Warmiński

11

26:48.019

30

72

Jarosław Ziemacki

AMK Człuchów

11

27:42.823

31

66

Kornel Babilec

Motoklub Olsztyn

10

25:19.674

32

75

Piotr Kudela

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

26:00.147

33

32

Wojciech Kuształa

MK Lidzbark Warmiński

10

26:45.910

34

68

Zdzisław Apanowicz

MK Lidzbark Warmiński

9

25:42.706

35

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

9

26:57.394

36

70

Piotr Ligmanowski

WKM Wizamor Więcbork

6

13:42.530

37

46

Andrzej Szic

A. Opolski

5

11:39.515

38

34

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

4

7:54.071

39

69

Robert Żochowski

GAMK Gdańsk

3

6:49.606