powyżej 175 cc - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Lidzbark Warmiński, 23 kwietnia 2006
Krzysztof Jancewicz
Antoni Minkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

21

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

13

24:51.577

2

6

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

13

24:54.291

+2.714

3

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

13

25:55.588

+1:04.011

25

4

12

Mirosław Kowalski

WKM Wizamor Więcbork

13

25:59.245

+1:07.668

22

5

14

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

13

26:49.189

+1:57.612

20

6

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

12

24:51.862

+1 okr.

7

20

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

12

25:04.606

+1 okr.

18

8

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

12

25:15.746

+1 okr.

16

9

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

12

25:17.588

+1 okr.

15

10

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

12

25:19.837

+1 okr.

14

11

8

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

12

25:28.826

+1 okr.

12

53

Marcin Purtak

AP Głogów

12

25:40.060

+1 okr.

13

13

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

12

25:47.059

+1 okr.

12

14

54

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

12

26:04.175

+1 okr.

11

15

35

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

12

26:10.799

+1 okr.

10

16

65

Grzegorz Amilianowicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

12

26:36.417

+1 okr.

9

17

73

Aleksander Sazanovetz

Białoruś

12

26:48.393

+1 okr.

18

33

Marcin Dutkiewicz

MKO Oborniki

12

26:58.058

+1 okr.

8

19

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

12

27:07.103

+1 okr.

7

20

16

Piotr Szubert

LKS Jastrząb Lipno

11

24:55.002

+2 okr.

6

21

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

11

25:11.285

+2 okr.

5

22

44

Andrzej Gruntowski

A. Opolski

11

25:13.835

+2 okr.

4

23

50

Adam Minkowski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

11

25:20.534

+2 okr.

3

24

38

Marek Jaskulski

LKS Jastrząb Lipno

11

25:32.720

+2 okr.

2

25

56

Waldemar Matyjas

KM Wisła Chełmno

11

26:29.334

+2 okr.

1

26

31

Marek Niepiekło

Moto Klub Lidzbark Warmiński

11

26:31.250

+2 okr.

27

77

Lesław Oczoś

KM Cross Lublin EkoKlinkier

11

26:34.004

+2 okr.

28

71

Jacek Grabowski

MKO Oborniki

11

26:37.760

+2 okr.

29

45

Wiktor Kuźniewski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

11

26:48.019

+2 okr.

30

72

Jarosław Ziemacki

AMK Człuchów

11

27:42.823

+2 okr.

31

66

Kornel Babilec

Motoklub Olsztyn

10

25:19.674

+3 okr.

32

75

Piotr Kudela

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

26:00.147

+3 okr.

33

32

Wojciech Kuształa

Moto Klub Lidzbark Warmiński

10

26:45.910

+3 okr.

34

68

Zdzisław Apanowicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

9

25:42.706

+4 okr.

35

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

9

26:57.394

+4 okr.

36

70

Piotr Ligmanowski

WKM Wizamor Więcbork

6

13:42.530

+7 okr.

37

46

Andrzej Szic

A. Opolski

5

11:39.515

+8 okr.

38

34

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

4

7:54.071

+9 okr.

39

69

Robert Żochowski

GAMK Gdańsk

3

6:49.606

+10 okr.