powyżej 175 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Lidzbark Warmiński, 23 kwietnia 2006
Krzysztof Jancewicz
Antoni Minkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

21

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

13

23:23.800

2

43

Karol Kędzierski

A. Warszawa

13

24:34.827

+1:11.027

25

3

12

Mirosław Kowalski

WKM Wizamor Więcbork

13

24:48.664

+1:24.864

22

4

6

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

13

24:48.773

+1:24.973

5

73

Aleksander Sazanovetz

Białoruś

12

23:30.844

+1 okr.

6

41

Jakub Przygoński

A. Warszawa

12

23:36.858

+1 okr.

20

7

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

12

24:08.766

+1 okr.

8

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

12

24:12.173

+1 okr.

18

9

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

12

24:12.748

+1 okr.

16

10

20

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

12

24:23.054

+1 okr.

15

11

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

12

24:48.027

+1 okr.

14

12

14

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

12

24:51.870

+1 okr.

13

13

54

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

12

24:54.668

+1 okr.

12

14

11

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

12

25:14.022

+1 okr.

11

15

53

Marcin Purtak

AP Głogów

12

25:29.433

+1 okr.

10

16

16

Piotr Szubert

LKS Jastrząb Lipno

11

23:26.982

+2 okr.

9

17

35

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

11

23:53.047

+2 okr.

8

18

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

11

23:55.489

+2 okr.

7

19

65

Grzegorz Amilianowicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

11

23:57.126

+2 okr.

6

20

32

Wojciech Kuształa

Moto Klub Lidzbark Warmiński

11

24:07.341

+2 okr.

5

21

33

Marcin Dutkiewicz

MKO Oborniki

11

24:11.678

+2 okr.

4

22

8

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

11

24:11.709

+2 okr.

23

44

Andrzej Gruntowski

A. Opolski

11

24:16.599

+2 okr.

3

24

50

Adam Minkowski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

11

25:04.982

+2 okr.

2

25

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

11

25:14.700

+2 okr.

1

26

56

Waldemar Matyjas

KM Wisła Chełmno

11

25:23.045

+2 okr.

27

15

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

11

25:37.884

+2 okr.

28

45

Wiktor Kuźniewski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

11

25:41.569

+2 okr.

29

31

Marek Niepiekło

Moto Klub Lidzbark Warmiński

11

25:46.421

+2 okr.

30

70

Piotr Ligmanowski

WKM Wizamor Więcbork

10

23:28.891

+3 okr.

31

69

Robert Żochowski

GAMK Gdańsk

10

23:35.272

+3 okr.

32

38

Marek Jaskulski

LKS Jastrząb Lipno

10

23:36.218

+3 okr.

33

72

Jarosław Ziemacki

AMK Człuchów

10

23:39.223

+3 okr.

34

66

Kornel Babilec

Motoklub Olsztyn

10

23:57.024

+3 okr.

35

46

Andrzej Szic

A. Opolski

10

24:09.086

+3 okr.

36

77

Lesław Oczoś

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

24:13.775

+3 okr.

37

71

Jacek Grabowski

MKO Oborniki

10

25:14.557

+3 okr.

38

75

Piotr Kudela

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

25:36.840

+3 okr.

39

68

Zdzisław Apanowicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

9

24:30.012

+4 okr.

40

34

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

5

12:35.084

+8 okr.