80 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM II Runda - Wschowa, 21 maja 2006
Tadeusz Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:19.194

2

2

40

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:20.517

+1.323

3

3

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:20.892

+1.698

8

4

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:21.322

+2.128

8

5

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

2:21.549

+2.355

2

6

67

Dan Kircheński

Niemcy

6

2:22.647

+3.453

5

7

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:24.223

+5.029

4

8

18

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

KTM

8

2:25.792

+6.598

6

9

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

8

2:27.229

+8.035

3

10

63

Mateusz Owczarek

7

2:27.999

+8.805

6

11

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

5

2:30.886

+11.692

3

12

35

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Kawasaki

7

2:30.902

+11.708

7

13

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

8

2:32.011

+12.817

4

14

312

Mateusz Łukaszewski

8

2:32.055

+12.861

8

15

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

2:32.597

+13.403

7

16

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

8

2:35.628

+16.434

8

17

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:36.143

+16.949

3

18

44

Szymon Turczyn

KM Wisła Chełmno

Suzuki

8

2:36.809

+17.615

5

19

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

8

2:38.645

+19.451

4

20

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

8

2:38.982

+19.788

6

21

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

8

2:40.551

+21.357

7

22

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:44.048

+24.854

5

23

64

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

7

2:45.092

+25.898

5

24

66

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

7

2:46.526

+27.332

3

25

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

7

2:51.006

+31.812

2

26

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

5

2:51.138

+31.944

1

27

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

7

2:54.659

+35.465

3

28

26

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:58.457

+39.263

2

29

126

Paweł Misiarz

UKM Wiraż Cieszyn

4

3:55.670

+1:36.476

4

30

136

Karol Sado

UKM Wiraż Cieszyn

4

4:23.181

+2:03.987

4