powyżej 175 cc - Trening dowolny

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM II Runda - Wschowa, 21 maja 2006
Tadeusz Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

2:07.829

6

2

87

Iiri Hendrych

Czechy

Suzuki

9

2:08.107

+0.278

2

3

5

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

9

2:10.081

+2.252

9

4

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

KTM

9

2:11.810

+3.981

3

5

36

Mariusz Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

Honda

8

2:12.494

+4.665

5

6

7

Tomasz Jost

AMK Człuchów

Yamaha

9

2:12.900

+5.071

4

7

60

Robert Jaromin

WKM Wschowa

Yamaha

4

2:13.291

+5.462

3

8

33

Marcin Dutkiewicz

MKO Oborniki

Honda

9

2:17.411

+9.582

3

9

20

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

9

2:17.635

+9.806

5

10

18

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

2:17.795

+9.966

5

11

29

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

8

2:17.990

+10.161

5

12

17

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

8

2:20.347

+12.518

7

13

91

Marcin Rzętkowski

MK Unia Poznań

KTM

8

2:20.394

+12.565

7

14

53

Marcin Purtak

AP Głogów

Honda

8

2:20.395

+12.566

5

15

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

8

2:20.579

+12.750

3

16

38

Marek Jaskulski

LKS Jastrząb Lipno

KTM

8

2:20.616

+12.787

2

17

56

Waldemar Matyjas

KM Wisła Chełmno

7

2:21.058

+13.229

2

18

42

Jakub Skomorucha

A. Warszawa

Yamaha

8

2:22.189

+14.360

5

19

32

Wojciech Kuształa

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

9

2:22.835

+15.006

2

20

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Suzuki

6

2:24.315

+16.486

3

21

99

Wojciech Szubert

KM Warszawa

5

2:24.849

+17.020

5

22

44

Andrzej Gruntowski

A. Opolski

Yamaha

8

2:26.572

+18.743

2

23

46

Andrzej Szic

A. Opolski

7

2:30.406

+22.577

5

24

74

Piotr Kudela

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Husqvarna

8

2:30.785

+22.956

3

25

65

Grzegorz Amilianowicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

8

2:31.453

+23.624

2

26

71

Jacek Grabowski

MKO Oborniki

8

2:31.555

+23.726

5

27

16

Piotr Szubert

LKS Jastrząb Lipno

Honda

3

2:33.569

+25.740

2

28

77

Lesław Oczoś

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

8

2:33.871

+26.042

6

29

66

Kornel Babilec

Motoklub Olsztyn

8

2:35.760

+27.931

5

30

30

Sebastian Gryga

GKM Mysłowice

4

2:35.821

+27.992

3

31

78

Mariusz Bochnacki

Klub Motorowy Szczecin

8

2:36.161

+28.332

6