80 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM III Runda - Reszel, 11 czerwca 2006
Waldemar Iracki
Jan Nowicki
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

2:06.956

4

2

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:07.261

+0.305

1

3

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:11.104

+4.148

2

4

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:11.378

+4.422

1

5

68

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

5

2:13.059

+6.103

4

6

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

5

2:17.892

+10.936

1

7

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

7

2:22.944

+15.988

7

8

37

Karol Pikulski

Motoklub Reszel

Yamaha

7

2:22.964

+16.008

7

9

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:23.275

+16.319

4

10

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

7

2:23.377

+16.421

2

11

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

7

2:23.661

+16.705

6

12

56

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

5

2:24.299

+17.343

4

13

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:27.481

+20.525

2

14

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

7

2:27.995

+21.039

6

15

66

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

6

2:28.266

+21.310

4

16

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

5

2:28.849

+21.893

3

17

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

7

2:30.974

+24.018

2

18

69

Filip Kazimierczak

GAMK Gdańsk

Honda

6

2:32.668

+25.712

5

19

70

Michał Błaszczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

6

2:33.702

+26.746

3

20

61

Maciej Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

6

2:34.732

+27.776

1

21

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:34.757

+27.801

4

22

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

6

2:35.623

+28.667

2

23

55

Karol Albin

Motoklub Olsztyn

Kawasaki

6

2:39.545

+32.589

4

24

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:43.982

+37.026

6

25

65

Piotr Kowalczyk

MKO Oborniki

Kawasaki

6

2:47.808

+40.852

1

26

60

Dominik Chudzik

MKO Oborniki

Kawasaki

5

3:00.415

+53.459

3

27

71

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

KTM

2

3:01.067

+54.111

1