80 cc - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM III Runda - Reszel, 11 czerwca 2006
Waldemar Iracki
Jan Nowicki
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

20:10.984

25

2

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

9

20:22.003

+11.019

22

3

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

20:31.789

+20.805

20

4

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

9

20:49.969

+38.985

18

5

68

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

9

20:52.350

+41.366

16

6

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

21:16.120

+1:05.136

15

7

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

9

21:45.340

+1:34.356

14

8

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

9

21:53.791

+1:42.807

13

9

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

9

22:08.643

+1:57.659

12

10

56

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

22:15.752

+2:04.768

11

11

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

9

22:25.441

+2:14.457

10

12

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

22:38.014

+2:27.030

9

13

66

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

20:15.983

+1 okr.

8

14

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

20:35.994

+1 okr.

7

15

69

Filip Kazimierczak

GAMK Gdańsk

Honda

8

20:45.261

+1 okr.

6

16

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

8

20:46.695

+1 okr.

5

17

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

8

21:22.557

+1 okr.

4

18

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

21:35.168

+1 okr.

3

19

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

21:48.513

+1 okr.

2

20

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

8

22:48.134

+1 okr.

1

21

60

Dominik Chudzik

MKO Oborniki

Kawasaki

7

22:31.338

+2 okr.

22

65

Piotr Kowalczyk

MKO Oborniki

Kawasaki

7

22:34.119

+2 okr.

23

61

Maciej Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

6

20:59.047

+3 okr.

24

71

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

KTM

6

23:07.592

+3 okr.

25

37

Karol Pikulski

Motoklub Reszel

Yamaha

1

3:05.424

+8 okr.

NS

55

Karol Albin

Motoklub Olsztyn

Kawasaki

1

21:43.019

NS

70

Michał Błaszczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki