80 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM III Runda - Reszel, 11 czerwca 2006
Waldemar Iracki
Jan Nowicki
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

9

20:12.646

25

2

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

20:17.919

+5.273

22

3

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

21:07.833

+55.187

20

4

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

21:15.206

+1:02.560

18

5

68

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

9

21:23.012

+1:10.366

16

6

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

9

21:31.628

+1:18.982

15

7

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

9

21:54.218

+1:41.572

14

8

37

Karol Pikulski

Motoklub Reszel

Yamaha

9

22:31.049

+2:18.403

13

9

66

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

20:13.998

+1 okr.

12

10

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

20:17.304

+1 okr.

11

11

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

8

20:18.590

+1 okr.

10

12

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

8

20:26.441

+1 okr.

9

13

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

8

20:42.448

+1 okr.

8

14

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

8

20:50.493

+1 okr.

7

15

56

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

8

21:06.159

+1 okr.

6

16

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

21:28.928

+1 okr.

5

17

69

Filip Kazimierczak

GAMK Gdańsk

Honda

8

21:47.588

+1 okr.

4

18

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

22:04.406

+1 okr.

3

19

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

22:19.440

+1 okr.

2

20

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

8

22:43.375

+1 okr.

1

21

55

Karol Albin

Motoklub Olsztyn

Kawasaki

8

22:54.241

+1 okr.

22

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

20:45.362

+2 okr.

23

60

Dominik Chudzik

MKO Oborniki

Kawasaki

7

22:15.163

+2 okr.

24

61

Maciej Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

7

23:18.794

+2 okr.

25

65

Piotr Kowalczyk

MKO Oborniki

Kawasaki

7

23:30.621

+2 okr.

26

70

Michał Błaszczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

2

6:49.307

+7 okr.

NU

71

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

KTM

4

17:53.450

+5 okr.