125 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda - Więcbork, 17 września 2006
Andrzej Zwierzyński
Leopold Stypa
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

57

Łukasz Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

12

25:38.239

25

2

13

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

12

25:53.041

+14.802

22

3

25

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

12

25:59.052

+20.813

4

11

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

Yamaha

12

26:58.005

+1:19.766

20

5

106

Paweł Wizgier

TNT Łomianki

Yamaha

12

27:17.214

+1:38.975

18

6

121

Walentyn Andriejec

Ukraina

KTM

12

27:23.828

+1:45.589

7

56

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

12

27:28.718

+1:50.479

16

8

31

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

11

25:40.556

+1 okr.

9

116

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

11

26:48.008

+1 okr.

15

10

50

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

11

27:01.496

+1 okr.

14

11

100

Arkadiusz Janicki

KM Warszawa

Yamaha

11

27:28.088

+1 okr.

13

12

77

Dominik Winckiewicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Yamaha

11

27:31.380

+1 okr.

12

13

64

Marcin Szanter

Motoklub Olsztyn

KTM

11

27:38.641

+1 okr.

11

14

185

Michał Byczyński

MKO Oborniki

Honda

11

28:09.652

+1 okr.

10

15

98

Sylwester Jędrzejczyk

KKM Kwidzyn

KTM

10

25:42.432

+2 okr.

9

16

124

Maciej Tusiński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

10

26:19.577

+2 okr.

8

17

118

Kacper Szczotkiewicz

MKO Oborniki

Yamaha

10

26:39.716

+2 okr.

7

18

127

Karol Pociecha

NZ

Yamaha

10

26:41.335

+2 okr.

6

19

101

Dariusz Łoboda

A. Warszawa

Yamaha

10

26:46.513

+2 okr.

5

20

184

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

Yamaha

10

27:16.119

+2 okr.

4

21

94

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

10

27:22.592

+2 okr.

3

22

122

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

10

27:30.292

+2 okr.

2

23

125

Przemysław Kramer

MKO Oborniki

Husqvarna

10

28:17.575

+2 okr.

1

24

23

Karol Wyczółkowski

NZ

Yamaha

9

25:52.233

+3 okr.

25

123

Łukasz Walczak

A. Warszawa

Yamaha

9

26:09.531

+3 okr.

26

32

Błażej Podbielski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

8

25:49.443

+4 okr.

NU

160

Wojciech Ilkiewicz

A. Łódzki

KTM

7

17:43.249

+5 okr.