80 cc - Trening dowolny

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda - Więcbork, 17 września 2006
Andrzej Zwierzyński
Leopold Stypa
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

4

2:18.630

3

2

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

5

2:18.862

3

3

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:22.221

5

4

11

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

5

2:26.668

4

5

14

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:26.704

4

6

68

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Honda

5

2:27.697

5

7

18

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

KTM

4

2:30.988

2

8

24

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

3

2:35.471

2

9

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

5

2:39.930

5

10

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

4

2:41.034

3

11

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

5

2:43.760

3

12

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

5

2:44.268

3

13

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

5

2:45.102

3

14

66

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

4

2:45.267

4

15

96

Joanna Miller

NZ

4

2:46.609

4

16

74

Damian Jędrzejczyk

KKM Kwidzyn

4

2:49.418

3

17

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

4

2:55.390

4

18

26

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

4

2:56.676

4

19

37

Karol Pikulski

Motoklub Reszel

Yamaha

4

2:56.903

2

20

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

4

2:57.342

2

21

54

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

4

2:59.017

4

22

5

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

4

3:07.112

4

23

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Yamaha

4

3:08.209

3

24

52

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

3

3:14.055

3

25

73

Bartosz Zabłocki

NZ

4

3:19.112

4

26

33

Bartosz Nowacki

WKM Wizamor Więcbork

Kawasaki

2

3:19.704

2

27

70

Michał Błaszczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

4

3:20.695

3

28

75

Piotr Kulaszewicz

Motoklub Olsztyn

4

3:24.966

4

29

71

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

KTM

4

3:26.340

4

30

77

Patryk Bździkot

GKM Bałtyk Gdynia

2

4:56.724

2

31

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

2

7:32.940

2