80 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda - Więcbork, 17 września 2006
Andrzej Zwierzyński
Leopold Stypa
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

2:15.315

5

2

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:15.648

5

3

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:18.746

2

4

68

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Honda

6

2:21.111

3

5

14

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:23.030

7

6

18

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

KTM

5

2:23.644

2

7

11

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:24.453

2

8

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

6

2:31.173

5

9

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

6

2:31.505

3

10

24

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

5

2:31.630

2

11

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

6

2:34.223

2

12

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

6

2:37.118

6

13

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:37.627

5

14

96

Joanna Miller

NZ

5

2:39.698

5

15

26

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:41.176

5

16

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

6

2:41.457

3

17

66

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

6

2:41.594

3

18

33

Bartosz Nowacki

WKM Wizamor Więcbork

Kawasaki

6

2:44.791

6

19

37

Karol Pikulski

Motoklub Reszel

Yamaha

6

2:45.038

2

20

74

Damian Jędrzejczyk

KKM Kwidzyn

6

2:45.838

2

21

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:46.470

3

22

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

6

2:49.476

3

23

54

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

6

2:53.635

6

24

52

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

5

2:58.859

5

25

70

Michał Błaszczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

5

3:02.158

2

26

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

3:02.197

3

27

73

Bartosz Zabłocki

NZ

5

3:05.682

2

28

71

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

KTM

5

3:10.074

4

29

5

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

4

3:10.645

4

30

75

Piotr Kulaszewicz

Motoklub Olsztyn

5

3:26.739

5

31

77

Patryk Bździkot

GKM Bałtyk Gdynia

4

3:40.582

2