80 cc - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda - Więcbork, 17 września 2006
Andrzej Zwierzyński
Leopold Stypa
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

9

21:50.982

25

2

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

21:55.967

+4.985

22

3

18

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

KTM

9

22:53.211

+1:02.229

20

4

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

23:00.067

+1:09.085

18

5

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

23:27.478

+1:36.496

16

6

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

23:58.743

+2:07.761

15

7

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

9

24:27.624

+2:36.642

14

8

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

8

22:03.619

+1 okr.

13

9

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

22:09.946

+1 okr.

12

10

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

8

22:25.370

+1 okr.

11

11

74

Damian Jędrzejczyk

KKM Kwidzyn

Yamaha

8

22:27.247

+1 okr.

10

12

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

8

22:54.405

+1 okr.

9

13

26

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

23:40.041

+1 okr.

8

14

37

Karol Pikulski

Motoklub Reszel

Yamaha

8

23:44.172

+1 okr.

7

15

66

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

23:45.421

+1 okr.

6

16

33

Bartosz Nowacki

WKM Wizamor Więcbork

Kawasaki

8

24:06.225

+1 okr.

5

17

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

8

24:21.792

+1 okr.

4

18

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

22:40.198

+2 okr.

3

19

54

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Hebo

7

22:44.017

+2 okr.

2

20

52

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

7

22:44.230

+2 okr.

1

21

70

Michał Błaszczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

7

23:49.488

+2 okr.

22

71

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

KTM

7

24:57.470

+2 okr.

23

5

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

KTM

7

25:03.461

+2 okr.

24

75

Piotr Kulaszewicz

Motoklub Olsztyn

Kawasaki

7

25:37.970

+2 okr.

25

68

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Honda

6

22:02.226

+3 okr.

26

77

Patryk Bździkot

GKM Bałtyk Gdynia

Suzuki

5

22:25.159

+4 okr.

NU

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

1

3:58.238

+8 okr.