80 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda - Więcbork, 17 września 2006
Andrzej Zwierzyński
Leopold Stypa
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

9

21:05.145

25

2

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

21:40.202

22

3

68

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Honda

9

21:55.625

20

4

18

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

KTM

9

22:03.680

18

5

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

22:29.738

16

6

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

22:34.440

15

7

24

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

23:23.789

14

8

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

9

23:24.175

13

9

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

21:07.769

12

10

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

8

21:37.283

11

11

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

8

21:49.881

10

12

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

22:17.574

9

13

74

Damian Jędrzejczyk

KKM Kwidzyn

Yamaha

8

22:27.015

8

14

26

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

22:37.093

7

15

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

8

22:39.241

6

16

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

8

23:27.734

5

17

66

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

23:48.233

4

18

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

24:02.656

3

19

33

Bartosz Nowacki

WKM Wizamor Więcbork

Kawasaki

8

24:03.967

2

20

54

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Hebo

8

24:22.556

1

21

37

Karol Pikulski

Motoklub Reszel

Yamaha

7

21:32.515

22

52

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

7

22:12.388

23

73

Bartosz Zabłocki

NZ

KTM

7

22:17.150

24

70

Michał Błaszczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

7

22:36.192

25

71

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

KTM

7

24:27.040

26

75

Piotr Kulaszewicz

Motoklub Olsztyn

Kawasaki

6

21:50.450

27

77

Patryk Bździkot

GKM Bałtyk Gdynia

Suzuki

6

25:13.761

NU

96

Joanna Miller

NZ

Yamaha

7

19:56.520

NU

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

2

5:08.672

NU

5

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

KTM

2

6:09.754