125 cc - Trening dowolny

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM V Runda - Lipno, 1 października 2006
Wiesław Szafrański
Jerzy Zieliński
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

13

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

8

1:37.585

4

2

106

Paweł Wizgier

TNT Łomianki

Yamaha

7

1:38.869

+1.284

6

3

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

8

1:40.315

+2.730

8

4

88

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

1:42.972

+5.387

4

5

56

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

7

1:43.038

+5.453

3

6

48

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

8

1:43.210

+5.625

2

7

50

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

5

1:46.884

+9.299

5

8

131

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

7

1:48.298

+10.713

2

9

160

Wojciech Ilkiewicz

A. Łódzki

KTM

7

1:49.142

+11.557

5

10

100

Arkadiusz Janicki

KM Warszawa

Yamaha

7

1:49.273

+11.688

3

11

104

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

7

1:49.649

+12.064

7

12

116

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

6

1:51.038

+13.453

5

13

119

Karol Kruczyk

KM Ostrołęka

KTM

7

1:53.074

+15.489

4

14

49

Michał Dzik

AMK Człuchów

Yamaha

7

1:57.228

+19.643

4

15

128

Kacper Szczotkiewicz

MKO Oborniki

Yamaha

6

1:59.786

+22.201

4

16

101

Dariusz Łoboda

A. Warszawa

Yamaha

6

2:01.157

+23.572

4

17

77

Dominik Winckiewicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Yamaha

6

2:04.282

+26.697

3

18

94

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

6

2:05.391

+27.806

4

19

133

Patryk Repetowski

MX Starogard

6

2:05.944

+28.359

5

20

123

Łukasz Walczak

A. Warszawa

Yamaha

6

2:09.452

+31.867

4

21

87

Karol Serowiec

NZ

6

2:09.454

+31.869

6

22

23

Karol Wyczółkowski

NZ

Yamaha

6

2:09.964

+32.379

3

23

32

Błażej Podbielski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

5

2:12.077

+34.492

3

24

126

Denis Troka

MX Starogard

4

2:19.692

+42.107

3

25

118

Tomasz Kogut

NZ

5

2:22.686

+45.101

3