80 cc - Trening dowolny

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM V Runda - Lipno, 1 października 2006
Wiesław Szafrański
Jerzy Zieliński
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

1:49.260

6

2

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

1:51.585

+2.325

3

3

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

1:52.966

+3.706

5

4

18

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

KTM

6

1:54.191

+4.931

3

5

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

1:56.048

+6.788

2

6

35

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Kawasaki

7

1:58.562

+9.302

4

7

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

7

2:01.610

+12.350

6

8

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

7

2:02.424

+13.164

4

9

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:03.265

+14.005

4

10

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

6

2:05.440

+16.180

3

11

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

6

2:05.612

+16.352

5

12

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

6

2:05.684

+16.424

6

13

66

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

6

2:07.898

+18.638

3

14

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

6

2:08.609

+19.349

6

15

96

Joanna Miller

NZ

Yamaha

6

2:10.970

+21.710

5

16

26

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:11.632

+22.372

4

17

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:11.784

+22.524

5

18

94

Jakub Łoboz

BKM Bielsko Biała

6

2:14.237

+24.977

3

19

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:14.933

+25.673

6

20

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

6

2:17.047

+27.787

6

21

56

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

6

2:17.528

+28.268

4

22

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

6

2:18.619

+29.359

6

23

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

6

2:20.352

+31.092

5

24

73

Bartosz Zabłocki

NZ

KTM

6

2:23.641

+34.381

4

25

53

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

KTM

5

2:23.641

+34.381

4

26

70

Michał Błaszczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

6

2:25.935

+36.675

3

27

71

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

KTM

5

2:27.570

+38.310

5

28

33

Bartosz Nowacki

WKM Wizamor Więcbork

Kawasaki

5

2:30.407

+41.147

4

29

75

Piotr Kulaszewicz

Motoklub Olsztyn

Kawasaki

5

2:49.949

+1:00.689

5