80 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM V Runda - Lipno, 1 października 2006
Wiesław Szafrański
Jerzy Zieliński
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

1:48.328

5

2

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

1:49.730

4

3

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

1:50.112

6

4

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

1:53.448

3

5

18

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

KTM

7

1:53.910

3

6

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

6

1:58.486

5

7

35

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Kawasaki

6

1:58.797

5

8

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

6

2:00.117

6

9

24

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

6

2:02.166

2

10

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:02.488

5

11

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

5

2:02.628

4

12

66

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

6

2:02.646

3

13

94

Jakub Łoboz

BKM Bielsko Biała

Kawasaki

6

2:03.018

4

14

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

6

2:03.091

5

15

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

6

2:04.056

2

16

26

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:04.529

5

17

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

6

2:06.493

5

18

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:06.991

6

19

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

6

2:11.462

6

20

70

Michał Błaszczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

5

2:14.982

3

21

56

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

6

2:15.303

5

22

53

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

KTM

5

2:15.401

4

23

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:16.625

4

24

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

5

2:20.270

5

25

33

Bartosz Nowacki

WKM Wizamor Więcbork

Kawasaki

5

2:20.408

5

26

96

Joanna Miller

NZ

Yamaha

5

2:21.274

5

27

73

Bartosz Zabłocki

NZ

KTM

5

2:24.506

4

28

71

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

KTM

5

2:27.146

5

29

75

Piotr Kulaszewicz

Motoklub Olsztyn

Kawasaki

4

2:41.385

2

30

54

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Hebo

1

1