80 cc - Wyścig pierwszy

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM V Runda - Lipno, 1 października 2006
Wiesław Szafrański
Jerzy Zieliński
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

7

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

19:15.603

25

2

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

19:27.415

22

3

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

19:30.079

20

4

18

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

KTM

10

19:45.647

18

5

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

19:47.343

16

6

35

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Kawasaki

10

20:42.495

15

7

23

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

10

20:51.536

14

8

94

Jakub Łoboz

BKM Bielsko Biała

Kawasaki

10

20:59.433

13

9

24

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

10

21:01.553

12

10

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

10

21:02.198

11

11

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

10

21:18.606

10

12

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

19:37.292

9

13

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

9

19:42.129

8

14

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

9

19:52.911

7

15

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

20:02.359

6

16

26

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

20:51.637

5

17

66

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

9

20:58.286

4

18

70

Michał Błaszczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

9

21:20.828

3

19

56

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

8

19:35.683

2

20

53

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

KTM

8

19:59.002

1

21

33

Bartosz Nowacki

WKM Wizamor Więcbork

Kawasaki

8

20:01.659

22

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

20:07.812

23

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

8

20:38.626

24

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

8

21:17.236

25

71

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

KTM

8

21:29.128

26

73

Bartosz Zabłocki

NZ

KTM

8

21:53.948

27

96

Joanna Miller

NZ

Yamaha

7

20:05.968

NU

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

7

16:21.912

NU

54

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Hebo

4

9:44.395

NU

75

Piotr Kulaszewicz

Motoklub Olsztyn

Kawasaki

NS

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

NS

136

Karol Sado

UKM Wiraż Cieszyn