Gr. A - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Pozostałe

Puchar Niepodległości - Sochaczew, 11 listopada 2007
Władysław Dudziński
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

26

50:04.211

25

2

88

Paweł Nowicki

NZ

Suzuki

26

51:25.920

22

3

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

25

50:10.818

20

4

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

25

50:30.949

18

5

3

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

25

50:38.454

16

6

12

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

25

50:51.897

15

7

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

24

51:04.588

14

8

73

Hubert Dzianok

24

51:46.171

13

9

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

23

50:28.363

12

10

62

Tomasz Zych

AP Głogów

23

51:00.137

11

11

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

23

51:19.951

10

12

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

23

51:40.369

9

13

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

23

51:52.236

8

14

19

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

23

52:08.505

7

15

7

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

22

50:05.787

6

16

11

Ryszard Augustyn

22

51:12.056

5

17

42

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

21

50:36.428

4

18

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

21

51:01.697

3

19

39

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

20

52:21.326

2

20

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

20

52:56.803

1

21

250

Mariusz Czachor

19

50:22.557

22

78

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

19

51:43.062

23

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

19

51:53.659

24

222

Zbigniew Radzikowski

18

51:24.002

25

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

50:57.479

26

217

Józef Sawicki

5

11:11.234

27

79

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

2

8:18.771

28

74

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

1

3:35.269

29

78

Cezary Zalewski

0

1:14.160

30

48

Piotr Morawski

0

2:20.926