Gr. B - Trening dowolny

2007 | Motocross | Pozostałe

Puchar Sochaczewa - Sochaczew, 9 czerwca 2007
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

10

Radek Boczek

6

1:00.170

6

2

47

Wojciech Kuształa

6

1:40.232

2

3

7

Sławomir Kreps

4

1:40.330

2

4

3

Wacław Chrabelski

5

1:42.766

3

5

63

Kamil Kołodziejczyk

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Yamaha

5

1:44.403

2

6

111

Arkadiusz Janicki

5

1:44.746

3

7

77

Dominik Winckiewicz

MK Lidzbark Warmiński

5

1:48.265

3

8

1

Zbigniew Szczepanek

5

1:48.995

1

9

101

Piotr Skłodowski

KM Quercus

Honda

5

1:49.311

3

10

48

Janusz Herman

MK Lidzbark Warmiński

4

1:49.371

4

11

20

Piotr Kudela

KM Cross Lublin EkoKlinkier

5

1:49.995

5

12

10

Marcin Furmańczyk

5

1:50.476

2

13

14

Marek Jakubiak

5

1:50.913

2

14

12

Michał Płaskociński

5

1:51.128

3

15

72

Zbigniew Majewski

5

1:51.616

3

16

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

5

1:52.006

4

17

2

Tomasz Piotrowski

5

1:52.446

3

18

171

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

3

1:54.030

2

19

80

Maciej Romanowski

3

1:54.277

1

20

8

Grzegorz Pastuszka

4

1:55.001

4

21

41

Krzysztof Białek

5

1:55.653

5

22

70

Lesław Oczoś

4

1:57.160

4

23

33

Rejmer Kacper

5

1:57.437

3

24

41

Marek Niepiekło

MK Lidzbark Warmiński

5

1:57.523

2

25

71

Karol Szulc

4

1:57.754

4

26

12

Marcin Mańka

5

1:58.012

5

27

69

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

4

1:58.334

3

28

65

Grzegorz Amilianowicz

MK Lidzbark Warmiński

5

1:58.888

1

29

58

Robert Wąsik

4

1:59.126

4

30

50

Adam Minkowski

MK Lidzbark Warmiński

5

1:59.675

1

31

666

Oskar Pyszczek

5

2:00.364

4

32

68

Krzysztof Chudy

Wiraż Pysowa

4

2:00.942

4

33

44

Piotr Skrzypczuk

2

2:01.242

1

34

102

Paweł Ratajski

4

2:01.529

4

35

00

Sylwester Wielec

4

2:01.755

4

36

38

Rafał Korcz

4

2:01.769

3

37

41

Maciej Sikorski

4

2:02.124

4

38

65

Marcin Dudziński

5

2:02.351

5

39

47

Michalski Robert

4

2:02.375

2

40

77

Jacek Chudy

4

2:03.429

4

41

777

Mariusz Krzywiel

4

2:07.013

4

42

131

Mikołaj Kołodziejak

SKM Szarak Sochaczew

4

2:07.852

4

43

23

Marcin Kalinowski

4

2:07.965

4

44

74

Jacek Wroński

4

2:08.684

2

45

141

Dariusz Kołodziejak

4

2:10.139

3

46

17

Paweł Nec

4

2:10.409

1

47

230

Filip Hryniewicki

4

2:11.090

2

48

96

Jakub Chłodziński

4

2:11.280

3

49

11

Krzysztof Ruta

4

2:13.131

2

50

143

Przemysław Michalski

4

2:13.423

4

51

4

Adam Pękacki

4

2:15.583

3

52

75

Marek Jarząbek

MK Lidzbark Warmiński

53

190

Artur Andrzejak