125 cc Junior - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP II Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Człuchów, 3 czerwca 2007
Elżbieta Marcinkiewicz
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

11

24:56.459

25

2

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

11

25:22.132

+25.673

22

3

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

11

25:34.427

+37.968

20

4

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

11

25:34.832

+38.373

18

5

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

11

25:40.305

+43.846

16

6

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

11

26:06.213

+1:09.754

15

7

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

11

26:31.870

+1:35.411

14

8

110

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

11

26:35.986

+1:39.527

13

9

15

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

11

26:36.387

+1:39.928

12

10

19

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

11

27:14.048

+2:17.589

11

11

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

27:15.259

+2:18.800

10

12

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

11

27:16.375

+2:19.916

9

13

87

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

KTM

10

25:08.464

+1 okr.

8

14

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

Motoklub Olsztyn / KTM

10

25:20.546

+1 okr.

7

15

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

Honda

10

25:40.608

+1 okr.

6

16

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

10

25:45.438

+1 okr.

5

17

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

25:48.452

+1 okr.

4

18

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

10

26:07.526

+1 okr.

3

19

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

10

26:13.466

+1 okr.

2

20

74

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

10

27:00.314

+1 okr.

1

21

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

9

25:24.140

+2 okr.

22

130

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

Yamaha

9

25:29.365

+2 okr.

23

107

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

9

26:22.437

+2 okr.

24

73

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

9

27:44.671

+2 okr.

25

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

27:46.136

+2 okr.

26

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

7

16:40.083

+4 okr.

27

108

Mateusz Kwiatkowski

Crossteam Zielona Góra

7

25:46.698

+4 okr.

28

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

1

2:19.939

+10 okr.

29

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

1

2:26.845

+10 okr.

30

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

1

2:40.685

+10 okr.