80 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP II Runda (80 cc + 125 cc) - Chełmno, 13 maja 2007
Roman Umiastowski
Władysław Knap
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:40.773

5

2

4

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:42.800

6

3

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

6

2:44.083

3

4

16

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

6

2:44.458

4

5

1

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

2:46.914

3

6

5

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:49.281

3

7

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

8

2:49.744

3

8

17

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

7

2:52.950

5

9

41

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

Honda

7

2:56.512

3

10

11

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:57.619

6

11

8

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

7

2:59.169

6

12

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Suzuki

6

3:01.546

4

13

25

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

3:01.962

6

14

42

Michał Smagała

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

7

3:02.128

6

15

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

7

3:02.364

5

16

46

Michał Błaszczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

7

3:02.438

7

17

92

Damian Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

KTM

5

3:02.797

4

18

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

6

3:04.130

6

19

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

6

3:07.317

6

20

29

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

6

3:07.548

6

21

34

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

KTM

7

3:08.146

4

22

51

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Yamaha

7

3:08.294

4

23

45

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

6

3:08.348

6

24

66

Joanna Miller

AMK Człuchów

Yamaha

7

3:08.589

5

25

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

3:09.458

5

26

47

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

6

3:12.637

5

27

68

Leszek Paweł Jasiński

AMK Człuchów

Honda

6

3:16.523

5

28

20

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

6

3:18.653

4

29

71

Jakub Szurkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

6

3:21.575

6

30

28

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

5

3:21.739

2

31

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

6

3:23.989

5

32

27

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Honda

4

3:25.676

2

33

52

Bartosz Zabłocki

NZ

KTM

6

3:25.749

4

34

44

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

6

3:29.248

5

35

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

4

3:29.303

2

36

48

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

5

3:31.785

5

37

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

6

3:33.639

6