125 cc Junior - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP III Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Nowogard, 23 czerwca 2007
Bolesław Raczkowski
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

12

24:24.313

25

2

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

12

24:46.716

+22.403

22

3

1

Paweł Nowicki

NZ

Suzuki

12

25:08.257

+43.944

20

4

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

12

25:29.448

+1:05.135

18

5

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

12

25:38.114

+1:13.801

16

6

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

12

25:48.663

+1:24.350

15

7

15

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

12

26:18.065

+1:53.752

14

8

54

Toni Simon

Niemcy

KTM

12

26:20.730

+1:56.417

13

9

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

12

26:27.531

+2:03.218

12

10

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

12

26:28.254

+2:03.941

11

11

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

12

26:34.759

+2:10.446

10

12

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

24:28.927

+1 okr.

9

13

19

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

11

24:36.285

+1 okr.

8

14

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Husqvarna

11

24:56.264

+1 okr.

7

15

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

Motoklub Olsztyn / KTM

11

25:38.681

+1 okr.

6

16

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

11

25:47.632

+1 okr.

5

17

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

25:48.569

+1 okr.

4

18

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

11

26:38.650

+1 okr.

3

19

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

11

26:43.969

+1 okr.

2

20

74

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

26:52.598

+1 okr.

1

21

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

24:40.486

+2 okr.

22

108

Mateusz Kwiatkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

25:26.644

+2 okr.

23

130

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

Yamaha

10

25:28.034

+2 okr.

24

107

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

25:45.669

+2 okr.

25

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

26:45.868

+2 okr.

26

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

9

26:38.234

+3 okr.

27

99

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

4

8:49.500

+8 okr.

28

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

2

5:25.235

+10 okr.