powyżej 175 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP III Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Nowogard, 23 czerwca 2007
Bolesław Raczkowski
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

5

1:49.990

4

2

19

Ronny Herlitschke

Niemcy

KTM

9

1:52.664

+2.674

8

3

11

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

7

1:53.075

+3.085

2

4

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

1:53.535

+3.545

4

5

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

6

1:53.938

+3.948

2

6

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

1:54.211

+4.221

6

7

101

Stefan Irmlich

Niemcy

Honda

9

1:54.245

+4.255

7

8

12

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

8

1:55.084

+5.094

7

9

9

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

9

1:56.311

+6.321

3

10

122

Aleksander Sazanovets

Białoruś

Yamaha

8

1:57.107

+7.117

7

11

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

9

1:57.237

+7.247

9

12

3

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

7

1:57.790

+7.800

5

13

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

7

1:58.030

+8.040

7

14

17

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

1:58.429

+8.439

8

15

61

Marcin Rzętkowski

MK Unia Poznań

KTM

5

1:59.245

+9.255

5

16

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

8

2:00.464

+10.474

8

17

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

9

2:01.568

+11.578

2

18

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

7

2:01.865

+11.875

5

19

177

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

5

2:01.969

+11.979

3

20

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

7

2:02.750

+12.760

6

21

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:04.558

+14.568

2

22

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

7

2:04.737

+14.747

4

23

33

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

7

2:06.428

+16.438

6

24

77

Robert Rozpędowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

8

2:06.561

+16.571

2

25

35

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

6

2:07.218

+17.228

2

26

55

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

7

2:08.457

+18.467

2

27

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

8

2:08.756

+18.766

2

28

311

Tadeusz Pawłowski

MK Unia Poznań

Suzuki

7

2:13.400

+23.410

7

29

69

Piotr Szubert

KM Wisła Chełmno

Yamaha

4

2:15.008

+25.018

3

30

78

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:21.306

+31.316

4

31

116

Zbigniew Zabłocki

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

5

2:26.014

+36.024

2