125 cc Junior - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP IV Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Stryków, 1 lipca 2007
Stanisław Olszewski
Zbigniew Orłamowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

1

Paweł Nowicki

NZ

Suzuki

12

24:18.521

25

2

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

12

24:20.882

22

3

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

12

24:21.377

20

4

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

12

25:01.796

18

5

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

12

25:09.738

16

6

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

12

25:57.455

15

7

115

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

12

26:03.849

14

8

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

12

26:08.635

13

9

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

12

26:08.735

12

10

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Husqvarna

12

26:13.318

11

11

17

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

12

26:15.429

10

12

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

12

26:24.132

9

13

83

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

12

26:26.786

8

14

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

24:22.732

7

15

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

11

24:27.619

6

16

19

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

11

24:31.072

5

17

15

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

11

24:41.083

4

18

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

25:05.585

3

19

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

11

25:17.406

2

20

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

25:18.835

1

21

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

11

26:10.670

22

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

Honda

11

26:29.249

23

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

Motoklub Olsztyn / KTM

11

26:30.388

24

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

10

24:21.260

25

133

Adrian Nagrodzki

Płock

Yamaha

10

24:25.419

26

74

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

24:30.666

27

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

10

24:35.088

28

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

24:39.064

29

107

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

25:03.080

30

24

Maciej Tusiński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

10

25:14.085

31

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

26:37.341

32

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

27:00.509

33

108

Mateusz Kwiatkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

8

20:45.942