125 cc Junior - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP V Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Oborniki, 22 lipca 2007
Bolesław Raczkowski
Ryszard Obst
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

12

24:23.244

25

2

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

12

24:36.708

22

3

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

12

25:01.069

20

4

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

12

25:49.654

18

5

17

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

12

25:53.645

16

6

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

12

26:27.280

15

7

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

11

24:23.768

14

8

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

11

24:27.011

13

9

15

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

11

24:28.877

12

10

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

24:37.686

11

11

19

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

11

24:40.535

10

12

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

11

25:02.665

9

13

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

11

25:08.105

8

14

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

25:38.143

7

15

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

11

25:52.499

6

16

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

11

26:17.242

5

17

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

26:20.675

4

18

106

Kamil Kosmala

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

11

26:31.637

3

19

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

25:03.249

2

20

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

Honda

10

25:03.957

1

21

107

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

25:06.991

22

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

25:10.715

23

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

10

25:11.598

24

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

10

25:14.927

25

74

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

25:45.877

26

108

Mateusz Kwiatkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

9

25:03.819

27

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

25:19.808

28

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

7

16:23.925

29

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

7

17:57.970

30

92

Damian Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

KTM

4

10:52.153