125 cc Junior - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP V Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Oborniki, 22 lipca 2007
Bolesław Raczkowski
Ryszard Obst
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

12

26:30.245

25

2

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

12

27:26.116

22

3

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

12

27:29.171

20

4

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

12

28:00.012

18

5

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

11

25:50.209

16

6

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

11

26:00.667

15

7

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

11

26:44.923

14

8

15

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

11

27:12.500

13

9

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

27:20.484

12

10

19

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

11

27:33.551

11

11

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

11

27:43.742

10

12

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

25:44.819

9

13

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

10

25:46.551

8

14

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

26:02.394

7

15

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

Honda

10

26:33.518

6

16

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

10

26:38.180

5

17

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

26:41.152

4

18

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

Motoklub Olsztyn / KTM

10

26:42.516

3

19

17

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

10

26:54.204

2

20

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

10

27:09.111

1

21

74

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

27:23.751

22

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

27:38.557

23

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

10

27:44.808

24

106

Kamil Kosmala

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

28:07.356

25

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

9

25:43.368

26

107

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

8

27:10.080

27

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

8

27:31.778

28

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

8

27:40.001

29

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

25:14.809

30

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

Kawasaki

6

20:08.441

31

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

5

15:55.087

32

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

4

13:07.343

33

108

Mateusz Kwiatkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

1

4:34.760

34

92

Damian Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

KTM

1

5:09.926

35

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

0

15.934