125 cc Junior - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP V Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Oborniki, 22 lipca 2007
Bolesław Raczkowski
Ryszard Obst
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

12

26:30.245

25

2

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

12

27:26.116

+55.871

22

3

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

12

27:29.171

+58.926

20

4

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

12

28:00.012

+1:29.767

18

5

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

11

25:50.209

+1 okr.

16

6

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

11

26:00.667

+1 okr.

15

7

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

11

26:44.923

+1 okr.

14

8

15

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

11

27:12.500

+1 okr.

13

9

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

27:20.484

+1 okr.

12

10

19

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

11

27:33.551

+1 okr.

11

11

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

11

27:43.742

+1 okr.

10

12

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

25:44.819

+2 okr.

9

13

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

10

25:46.551

+2 okr.

8

14

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

26:02.394

+2 okr.

7

15

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

Honda

10

26:33.518

+2 okr.

6

16

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

10

26:38.180

+2 okr.

5

17

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

26:41.152

+2 okr.

4

18

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

Motoklub Olsztyn / KTM

10

26:42.516

+2 okr.

3

19

17

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

10

26:54.204

+2 okr.

2

20

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

10

27:09.111

+2 okr.

1

21

74

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

27:23.751

+2 okr.

22

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

27:38.557

+2 okr.

23

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

10

27:44.808

+2 okr.

24

106

Kamil Kosmala

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

28:07.356

+2 okr.

25

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

9

25:43.368

+3 okr.

26

107

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

8

27:10.080

+4 okr.

27

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

8

27:31.778

+4 okr.

28

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

8

27:40.001

+4 okr.

29

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

25:14.809

+5 okr.

30

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

Kawasaki

6

20:08.441

+6 okr.

31

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

5

15:55.087

+7 okr.

32

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

4

13:07.343

+8 okr.

33

108

Mateusz Kwiatkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

1

4:34.760

+11 okr.

34

92

Damian Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

KTM

1

5:09.926

+11 okr.

35

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

0

15.934

+12 okr.