125 cc Junior - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP VI Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Olsztyn, 2 września 2007
Tadeusz Szwemin
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

13

25:55.323

25

2

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

13

26:24.115

22

3

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

13

26:52.125

20

4

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

13

27:23.334

18

5

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

13

27:33.239

16

6

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

13

27:34.496

15

7

15

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

13

27:36.820

14

8

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

13

27:46.081

13

9

19

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

13

27:50.127

12

10

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

13

27:59.114

11

11

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

Motoklub Olsztyn / KTM

12

25:57.214

10

12

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

12

26:02.406

9

13

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

12

26:03.437

8

14

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

12

26:22.035

7

15

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

12

26:28.222

6

16

217

Józef Sawicki

OFF ROAD

KTM

12

26:39.331

5

17

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

12

26:42.442

4

18

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

26:46.715

3

19

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

12

26:57.085

2

20

28

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Yamaha

12

27:04.282

1

21

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

12

27:10.084

22

17

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

12

27:25.726

23

106

Kamil Kosmala

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

12

27:29.857

24

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

12

27:32.448

25

130

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

Yamaha

12

27:49.572

26

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

12

28:06.167

27

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

12

28:12.610

28

73

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

25:57.633

29

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

11

25:58.051

30

24

Maciej Tusiński

Motoklub Olsztyn

KTM

1

2:12.256