125 cc Junior - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP VII Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Wschowa, 16 września 2007
Andrzej Nalepka
Robert Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

9

2:00.229

7

2

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

8

2:07.747

+7.518

8

3

266

Aleksander Fiedler

Niemcy

Suzuki

9

2:08.144

+7.915

8

4

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

2:08.532

+8.303

5

5

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

7

2:08.570

+8.341

5

6

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

8

2:08.849

+8.620

8

7

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

8

2:09.085

+8.856

2

8

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

8

2:09.091

+8.862

5

9

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:09.831

+9.602

8

10

222

Toni Simon

Niemcy

KTM

6

2:10.319

+10.090

4

11

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

8

2:10.367

+10.138

7

12

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:10.679

+10.450

6

13

17

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

9

2:10.690

+10.461

3

14

15

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

8

2:11.223

+10.994

5

15

19

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

9

2:11.880

+11.651

2

16

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

8

2:11.982

+11.753

6

17

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

6

2:12.562

+12.333

5

18

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

8

2:12.991

+12.762

6

19

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

6

2:13.800

+13.571

5

20

106

Kamil Kosmala

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

8

2:14.197

+13.968

3

21

83

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

8

2:15.320

+15.091

5

22

28

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Yamaha

7

2:15.977

+15.748

6

23

45

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

KTM

7

2:16.396

+16.167

6

24

140

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Yamaha

7

2:17.422

+17.193

5

25

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

6

2:17.681

+17.452

4

26

141

Mariusz Kałużny

WKM Wschowa

Yamaha

6

2:18.110

+17.881

2

27

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

8

2:18.653

+18.424

2

28

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

2:18.653

+18.424

6

29

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

6

2:19.442

+19.213

3

30

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

Honda

8

2:21.705

+21.476

7

31

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:22.744

+22.515

3

32

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

7

2:25.118

+24.889

2

33

108

Mateusz Kwiatkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

7

2:25.443

+25.214

6

34

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

2:26.958

+26.729

7

35

195

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

3

2:30.831

+30.602

3