125 cc Junior - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP VII Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Wschowa, 16 września 2007
Andrzej Nalepka
Robert Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

12

25:28.083

25

2

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

12

26:58.369

22

3

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

12

27:12.775

20

4

266

Aleksander Fiedler

Niemcy

Suzuki

12

27:22.963

18

5

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

12

27:36.803

16

6

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

12

27:45.490

15

7

15

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

11

25:29.624

14

8

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

25:32.792

13

9

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

11

25:33.983

12

10

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

25:34.671

11

11

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

11

25:35.544

10

12

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

11

25:42.748

9

13

106

Kamil Kosmala

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

11

25:57.973

8

14

83

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

11

26:08.424

7

15

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

11

26:16.338

6

16

17

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

11

26:25.694

5

17

140

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Yamaha

11

26:35.322

4

18

45

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

KTM

11

26:37.822

3

19

28

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Yamaha

11

26:57.628

2

20

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

11

27:03.289

1

21

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

11

27:11.152

22

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

11

27:31.877

23

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

25:34.727

24

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

10

25:36.579

25

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

Honda

10

25:43.447

26

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

25:44.905

27

108

Mateusz Kwiatkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

25:53.976

28

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

10

26:48.533

29

195

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

27:30.650

30

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

9

25:49.182

NU

141

Mariusz Kałużny

WKM Wschowa

Yamaha

8

20:10.613

NU

19

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

5

12:31.995

NU

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

4

9:59.926