125 cc Junior - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP VII Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Wschowa, 16 września 2007
Andrzej Nalepka
Robert Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

12

25:06.120

25

2

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

12

26:22.875

22

3

266

Aleksander Fiedler

Niemcy

Suzuki

12

26:26.745

20

4

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

12

26:37.218

18

5

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

12

26:37.965

16

6

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

12

27:02.510

15

7

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

12

27:05.988

14

8

15

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

12

27:20.327

13

9

222

Toni Simon

Niemcy

KTM

11

25:06.971

12

10

17

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

11

25:08.537

11

11

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

11

25:21.491

10

12

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

25:27.240

9

13

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

11

25:29.281

8

14

83

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

11

25:32.098

7

15

19

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

11

25:32.523

6

16

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

11

25:44.716

5

17

106

Kamil Kosmala

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

11

25:52.608

4

18

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

11

26:04.191

3

19

140

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Yamaha

11

26:07.535

2

20

45

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

KTM

11

26:08.902

1

21

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

11

26:12.249

22

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

11

26:25.961

23

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

11

26:26.568

24

28

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Yamaha

11

26:27.677

25

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

26:41.818

26

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

11

26:49.217

27

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

11

26:52.526

28

141

Mariusz Kałużny

WKM Wschowa

Yamaha

11

27:14.339

29

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

Honda

11

27:39.053

30

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

25:08.439

31

108

Mateusz Kwiatkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

25:13.296

32

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

10

26:04.013

33

195

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

26:13.578

NU

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

5

11:58.196

NU

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

13:34.670